Opcje przeglądania
Producent
Kolor szkła
Strona montażu
Grubość szkła [mm]
Powłoka ułatwiająca czyszczenie
Sposób otwierania
Kolor profili
Możliwość docięcia na wymiar
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Vesta DWD Radaway zabudowa nawannowa 1400x1500 chrom przejrzyste - 203140-01

Vesta DWD Radaway zabudowa nawannowa 1400x1500 chrom przejrzyste - 203140-01
Vesta DWD Radaway zabudowa nawannowa 1400x1500 chrom przejrzyste - 203140-01

Vesta DWD Radaway parawan nawannowy 1400x1500 chrom szkło przejrzyste - 203140-01

Cechy charakterystyczne:
- powłoka Easy Clean w standardzie
- system umożliwiający niwelację krzywizny ściany
- eleganckie chromowane detale
- możliwość wypięcia drzwi w celu łatwego czyszczenia
- wymiary: 1390-1410 mm
- szerokość wejścia: 515 mm
- wysokość: 1500 mm

Opcje dodatkowe:
Profile poszerzające o +20 mm lub +40 mm
Grawer na szkle
Dostępne na wymiar - wydłużony czas realizacji + dopłata

Dostępność: na stanie

Wysyłka w: 24-48 h

Cena:

1 401,00 zł

szt

Parawan nawannowy

Wanna czy kabina? Wciąż toczy się wiele sporów w tym temacie, ale spróbujmy pójść na kompromis. Wanna z parawanem! Jest wiele możliwości. Parawan może być stała szybą, lub też może składać się całkowicie na wannę. Zarówno długości rozłożonego parawanu jak i złożonego dopasowane są do standardowych wymiarów wanien. Czasami pasują tylko do konkretnego modelu wanny.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając parawan nawannowy?

1) Ergonomia użytkowania 

Jest niewątpliwie najważniejszą cechą, na której powinniśmy skupić się odrobinę dłużej przy wyborze parawanu nawannowego. Z samego założenia parawan jest elementem który ma zastąpić kabinę prysznicową i dodaje dodatkową funkcjonalność wannie. Zatem ważne jest abyś tak dobrał/a ten produkt, aby spełniał swoje podstawowe zadanie, czyli zapobieganie rozlewaniu się wody na łazienkę. Zwróć uwagę na kształt dna wanny i czy czasem parawan który wybierzesz nie będzie za krótki. 

Ukształtowanie przestrzeni wokół wanny ma również wpływ na to czy parawan powinien się otwierać do wewnątrz, do zewnątrz, a może być suwany. Brak kolizji z meblami łazienkowymi, czy armaturą wiszącą na ścianie wydłuży żywotność twojego parawanu. Szczególnie że jest to produkt wykonany zazwyczaj ze szkła hartowanego.

Montując parawan otwierany do wewnątrz lub wahadłowo, zwróć uwagę, czy czasem deszczownica, słuchawka lub inne elementy armatury nie blokują jego użytkowania.

2) Materiał i parametry parawanu

Obecnie najczęściej stosowanym materiałem do produkcji parawanów jest bezpieczne szkło hartowane. Jest to produkt estetyczny, higieniczny i stosunkowo wytrzymały na normalne użytkowanie. Zdarzają się również produkty ekonomiczne wykonane z tzw. plexi, ale obecne trendy we wzornictwie, sukcesywnie eliminują ten materiał.

Szkło użyte w produkcji, często jest uszlachetnione specjalnymi powłokami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia (EasyClean, Antiplaque, czy Reflex). Są to chemicznie nanoszone powłoki, które wypełniają pory w szkle, dzięki temu jest ono dużo gładsze i nie przywiera do niego kamień. 

Materiał z którego może być wykonany parawan, może mieć również różną grubość. I tak w naszej ofercie występują parawany 5,6 i 8 mm. Im grubsze szkło tym droższy produkt, ale i bardziej prestiżowy.

3) Sposób montażu i warianty składania

Parawany nawannowe, mogą być jednoczęściowe, dwu częściowe lub składać się z wielu wąskich ścianek. Przez co ich montaż i możliwość składania też się różnią. Wyróżniamy parawany wahadłowe, ścianki stałe, składane tylko do wewnątrz lub tylko do zewnątrz.

4) Rozmiar i kolor

Parawan może być tylko ścianką grodzącą, ale może również występować jako całkowita zabudowa wanny. Obecnie nie ma większego problemu z dobraniem odpowiednich wymiarów, kolorystyki szkła, czy profili. Jeśli nie znalazłeś odpowiednich dla siebie parametrów to zadzwoń do naszego konsultana 42 279 42 04, który skonfiguruje dla ciebie produkt kastomizowany

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl