Porady Hansloren
Produkt dnia
ShowerGuard® dożywotnia powłoka tylko w Radaway 0

ShowerGuard® dożywotnia powłoka tylko w Radaway

Uwaga produkt od 01.02.2020 wycofany ze sprzedaży przez producenta.

Jako jedyna na naszym rynku firma produkująca kabiny prysznicowe Radaway daje Klientowi możliwość kupienia kabiny prysznicowej, czy parawanu nawannowego z dożywotnią powłoką szyby ShowerGuard®.

ShowerGuard® to dożywotnia powłoka na szkle, która chroni je przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata. Szkło na wiele lat pozostaje czyste i błyszczące przy minimalnym czyszczeniu.

Opatentowany proces produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który umożliwia uzyskanie powłoki będącej integralną częścią szkła. Inaczej niż w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej.

W przeciwieństwie do powłok nanoszonych mechanicznie, które są rozpylane i tworzą chemiczną warstwę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, szkło w w systemie ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić. Powłoka ta objęta jest dożywotnią gwarancją firmy GUARDIAN.

 

Guardian

Aby w pełni cieszyć się walorami kabiny prysznicowej Radaway z powłoką ShowerGuard® wystarczy po kąpieli spłukać szkło wodą, aby usunąć z niego pozostałości mydła.
• Do czyszczenia wystarczy jedynie miękka ściereczka lub mokra gąbka, nie ma konieczności stosowania powszechnie używanych środków myjących, lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne.
• Nie należy używać silnych substancji czyszczących, oraz ostrych przedmiotów które mogą uszkodzić powłokę lub szkło.

 

 szkło zabezpieczone powłoką

Powłoką ShowerGuard® Radaway może zabezpieczyć tylko szkło przejrzyste. Cena produktów z dożywotnią powłoką ochronną ShowerGuard® jest zależna od grubości szkła oraz szerokości jednej strony kabiny. Okres oczekiwania na kabiny ze szkłem ShowerGuard® wynosi około 2 tygodni.

 

Aby aktywować dożywotnią gwarancję należy wejść na stronę 

http://eu.pl.showerguardglass.com/gwarancja-produktu-rejestracja/

i dokonać rejestracji postępując wg wskazań. Ważny jest  nr identyfikacyjny Radaway FD10 ( znajduje się na naklejce identyfikującej ShowerGuard), który należy wpisać w odpowiednie miejsce. Zwrotnie Guardian wysyła potwierdzenie aktywacji gwarancji.

Aby dokonać wyceny produktu z dożywotnią powłoką ShowerGuard® zadzwoń do naszego konsultanta: (42) 279 42 04

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl