Porady Hansloren
Produkt dnia
Raindance Lift Hansgrohe panel prysznicowy chrom mat - 27008000
Raindance Lift Hansgrohe panel prysznicowy chrom mat - 27008000
8 278,26 zł 6 730,29 zł
szt.
Brodziki na wymiar! Radaway 0

Brodzik na wymiar

Z nowym katalogiem w ofercie firmy Radaway pojawiły się produkty jakich praktycznie na rynku polskim nie było - Brodziki z możliwością docięcia na wymiar indywidualny.

Brodziki_na_wymiar_indywodualny

2 serie Teos i Kyntos wykonane są z konglomeratu marmurowego do tego w 2 kolorach: białym i czarnym.

Brodzik_na_wymiar_Radaway_Kyntos

Materiał oprócz nieocenionej możliwości zmiany wymiaru gotowego wyrobu charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi oraz przede wszystkim walorami estetycznymi.
Konglometary są odporne na różnego rodzaju zabrudzenia, odbarwienia i ścieranie.
Nadano im specyficzny rodzaj powierzchni - STONE - strukturalna o właściwościach antypoślizgowych co zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Brodzik_czarny_na_wymiar_Radaway_Teos

Obie serie brodzików ze swojej konstrukcji gwarantują łatwy montaż. Standardowo brodziki takie montuje się bezpośrednio na podłodze ale, o ile tylko grubość wylewek i spadki na to pozwalają, możliwe jest również ich wbudowanie w posadzkę, aby zlicować brodzik z poziomem podłogi.

Każdy kto ma w łazience mniej standardową niż zwykły kwadrat powierzchnię do zabudowy doceni te produkty. Skosy, słupy, piony wchodzące w przestrzeń kabiny nie stanowią już problemu. Brodziki Teos i Kyntos dają się docięć do niestandardowych rozmiarów i kształtów. Klient może wykonać to samodzielnie lub zlecić usługę cięcia od razu przy zamówieniu.

brodziki_na_wymiar_mozliwosci_dociecia
Zamawiając docięcie brodzika należy wypełnić formularz podając dokładne wymiary i miejsce docięcia. Formularz docięcia brodzika znajdą Państwo przy konkretnym modelu w materiałach do pobrania. Oczywiście brodziki oprócz wersji wymiarowych występują też w wymiarach zupełnie standardowych i w wymiarach rzadziej spotykanych od 70cm do nawet 210 cm.

 

Cena docięcia brodzika 150 zł brutto (bez obróbki krawędzi). Cena obróbki krawędzi brodzika po docięciu 100 zł brutto. Termin wykonania 5 dni roboczych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl