Porady Hansloren
Produkt dnia
Kabina prysznicowa z nadrukiem 0

 

Kabina prysznicowa z nadrukiem

Kabina prysznicowa z nadrukiem to marzenie niejednego właściciela nowoczesnego i modnego mieszkania czy domu. Teraz masz możliwość zaprojektować prysznic tak, by jeszcze bardziej pasował do Twojej wizji, stylu, upodobań. Wybierz nadruk, a my w Hansloren, wraz z marką Radaway, spełnimy Twoje aranżacyjne życzenie!


 

Kabina prysznicowa z nadrukiem Radaway

Od teraz masz możliwość personalizacji kabiny prysznicowej Radaway o nadruk na szybie. Nadruk może być wykonany zarówno na szkle kabiny prysznicowej Radaway, drzwiach wnękowych Radaway, a także na parawanach nawannowych Radaway. Możesz skorzystać z gotowych motywów zaproponowanych przez producenta lub zaprojektować swój. Nadruk może być wykonany na szkle przejrzystym, UltraClear, grafitowym lub brązowym. Pamiętaj też, że każda kabina prysznicowa na wymiar Radaway także może zostać w ten sposób przyozdobiona. W kontakcie z nami trzeba sprecyzować, gdzie konkretnie znajdować ma się nadruk, jaka jest oczekiwana wielkość, a korzystając z gotowych motywów, w którą stronę ma być skierowany. Maksymalna szerokość szyby do nadruku to 160 cm (1600 mm).

Jak wykonywany jest nadruk na szybie prysznicowej?

Nadruk na szybie prysznicowej możliwy jest dzięki najnowszym technologiom, w które inwestuje marka Radaway. Specjalistyczna drukarka cyfrowa nanosi na zewnętrzną stronę wybranego elementu farbę ceramiczną termoutwardzalną. Wzór zespalany jest ze szkłem w procesie hartowania. Dzięki temu uzyskujemy najwyższą trwałość nadruku – nie będzie się on wycierać, blaknąć, nie uszkodzi się. W związku z tym, że motyw jest na zewnątrz, strefa kąpielowa pozostaje łatwa do utrzymania w czystości – nie osadzają się na niej mydliny, wszystko spływa, wystarczy standardowo ściągać wodę ściągaczką. Dostępne są wszystkie kolory, więc finalnie na szkle może powstać dowolna grafika.

Dowolny szkic zdjęcia/grafiki na kabinie prysznicowej

Możesz pokusić się o stworzenie kabiny prysznicowej ze szkicem, który będzie odzwierciedleniem Twojego ulubionego zdjęcia lub zaprojektowanej przez Ciebie grafiki / stworzonego rysunku. Marka Radaway zachęca do utrwalania w ten sposób wyjątkowych chwil. Pomysł zdecydowanie ciekawy, zwłaszcza gdy urządzasz prysznic w sypialni lub łazienkę otwartą na sypialnię. Więcej o tym pomyśle przeczytasz tu: Prysznic w sypialni. Jeżeli podoba Ci się taki pomysł, wystarczy że wyślesz do nas zdjęcie, które chcesz nanieść na kabinę w postaci szkicu, a my załatwimy resztę – szkic, projekt, druk. I do Ciebie trafi personalizowana kabina prysznicowa.

Personalizowana kabina prysznicowa Radaway Hansloren  Personalizowana kabina prysznicowa ze zdjęciem Radaway Hansloren  Personalizowana kabina prysznicowa grafika Radaway Hansloren

Wymagania zdjęcia do nadruku na kabinę:

  • wysoka rozdzielczość (dłuższy bok minimum 4000 px)

  • jeżeli zdjęcie ma wiele elementów, a na szkle ma pojawić się jeden konkretny, powinien być on wyraźny (np. zdjęcie rodzinne z psem, gdzie to pies ma być bohaterem szkicu, powinno pokazywać zwierzaka w wyraźny sposób)

  • im mniej różnych drobnych elementów, tym lepszy efekt otrzymamy, stąd zalecamy przemyślenie zdjęcia (np. wielopokoleniowe zdjęcie rodzinne będzie mieć za dużo drobnych elementów, więc finalnie nie da spektakularnego efektu wow, jak dałoby tylko zdjęcie pary z dzieckiem)

Gotowe printy na szybę prysznica Radaway

Przedstawiamy gotowe printy na szybę prysznica Radaway, z których możesz skorzystać. Marka przygotowała kilka propozycji, by umożliwić Ci wyobrażenie sobie ich możliwości. A być może któryś przypadnie Ci do gustu i stwierdzisz, ze pasuje do Twojej łazienki.

#1 Kabina prysznicowa z nadrukiem Monstera – Monstera to bardzo popularna w ostatnich latach roślina. Motyw dziurawych i ogromnych liści został przeniesiony nie tylko na tapety ścienne, kubki, pościel do spania, ale także na szybę prysznicową! Jakby się dobrze przyjrzeć, odnaleźć można liście różnych odmian – Minima, Deliciosa, a nawet Variegata! Taka szyba z pewnością przypadnie do gustu wszystkim roślinnym freakom. Jest to też świetny pomysł na wprowadzenie żywego koloru do łazienki. Motywy roślinne z mody nie wychodzą nigdy.

Kabina prysznicowa z nadrukiem Monstera Hansloren  Kabina prysznicowa z nadrukiem Monstera grafika Radaway Hansloren  Kabina prysznicowa z nadrukiem Monstera Radaway Hansloren

 

#2 Kabina prysznicowa z nadrukiem Lake – motyw jeziora z unoszącą się nad nim mgłą z pewnością jest predestynowany do łazienki. Niesamowicie wzbogaci aranżacyjnie przestrzeń. Nadruk nie zasłania całkowicie tego, co dzieje się w strefie prysznica. Jest więc doskonale kuszący w łazience połączonej z sypialnią. Górna część ciała jest bardziej widoczna (przy założeniu nadruku na całej szybie) i dla osoby patrzącej z zewnątrz sprawia wrażenie jakoby ktoś brodził w tym jeziorze. Piękny motyw dla tych, którzy doceniają życie slow life i bliskość natury.

Kabina prysznicowa z nadrukiem Lake Radaway Hansloren  Kabina prysznicowa z nadrukiem Lake grafika Radaway Hansloren  Kabina prysznicowa z nadrukiem Lake Hansloren

 

#3 Nadruk na kabinie prysznicowej San Francisco – tutaj chyba nie trzeba wyjaśniać, co znajduje się na grafice. Miasto w Kalifornii, które zachwyca i inspiruje. Ten motyw znajdzie zastosowanie w wielkomiejskich łazienkach. Dla tych, którzy marzą o podróżach lub zamieszkaniu w USA. Tak intensywny nadruk na prysznicu jest dominującym elementem aranżacji, więc, aby mógł wybrzmieć, warto dobrać stonowane dodatki.

Nadruk na kabinie prysznicowej San Francisco Radaway  Nadruk na kabinie prysznicowej San Francisco zdjęcie Radaway  Nadruk na kabinie prysznicowej San Francisco Hansloren

 

#4 Kabina prysznicowa z nadrukiem Modern – modne i nowoczesne artystyczne twarze. Motyw rysów twarzy pokochaliśmy już na tekstyliach, obrazach na ścianę, torbach wielorazowych. Teraz czas na wnętrze łazienki. Zaplątane w siebie ludzkie twarze, z trochę zgubionym rumieńcem. Być może to obietnica tego, czym kusić może prysznic. Jeżeli chcesz w subtelny, ale modernistyczny sposób ozdobić swoją łazienkę, to ten nadruk prysznicowy jest dla Ciebie stworzony.

Kabina prysznicowa z nadrukiem Modern Radaway Hansloren  Kabina prysznicowa z nadrukiem Modern grafika Radaway  Kabina prysznicowa z nadrukiem Modern Radaway

 

#5 Nadruk na drzwiach kabiny Lines 1 – motyw artystycznych linii jest trochę jak artystyczne pociągnięcia pędzla lub jak źdźbła rosnącego zboża. Pięknie będzie więc wyglądać w łazienkach zarówno z designerską wizją, jak i tych, których właściciele poszukują ciekawej prostoty. Gdy leci woda z deszczownicy, patrząc z zewnątrz, mamy wrażenie, że kąpiący się stoi w strudze deszczu. Bardzo romantyczne.

Nadruk na drzwiach kabiny Lines 1 Radaway Hansloren  Nadruk na drzwiach kabiny Lines 1 grafika Radaway  Nadruk na drzwiach kabiny Lines 1 Radaway

 

#6 Kabina prysznicowa z nadrukiem Lines 2 – drugi wzór z liniami, który proponuje marka, nie jest już tak bardzo artystyczny. Cienkie linie pogrubiają się na środku wysokości szyby prysznicowej, by potem ponownie zwężać się do brzegu. Patrząc z dala mamy złudzenie, jakoby szyba pocięta była w drobne paseczki. Motyw ten jest super minimalistyczny i modernistyczny. Idealny do eleganckich mieszkań i hoteli.

Kabina prysznicowa z nadrukiem Lines 2 Radaway Hansloren  Kabina prysznicowa z nadrukiem Lines 2 grafika Radaway  Kabina prysznicowa z nadrukiem Lines 2 Hansloren

 

#7 Kabina z nadrukiem Lion – motyw lwa, jako króla zwierząt i jednego z najsilniejszych walecznych charakterem drapieżników, pojawia się w popkulturze i architekturze od wielu lat. Tym razem marka Radaway proponuje nadruk na prysznic z wizerunkiem skupionego i odważnego króla. Nadruk ten przypadnie do gustu wszystkim silnym charakterom, urządzającym swoją łazienkę na swoich zasadach i eksponującym istotę swojego gustu i zdania.

Kabina z nadrukiem Lion Radaway Hansloren  Kabina z nadrukiem Lion grafika lew Radaway  Kabina z nadrukiem Lion lew Hansloren

 

#8 Nadruk na drzwiach kabiny Skate – dla tych, którzy wiodą trochę lub bardzo zbuntowane życie. Kiedy stajemy się dorośli, gubimy czasem dziecięcą radość. Może właśnie kabina prysznicowa Radaway będzie przypominać o tym, by zawsze być sobą i realizować swoje pasje i marzenia, nawet, jeżeli nie są one całkiem „dorosłe”. Naszkicowana dziewczyna z deskorolką na szybie prysznica walk in stanowi świetny element dekoracyjny łazienki. Przyciągnie uwagę gości. Polecamy ją też do apartamentów na wynajem.

Nadruk na drzwiach kabiny Skate Radaway Hansloren  Nadruk na drzwiach kabiny Skate dziewczyna z deskorolką Radaway  Nadruk na drzwiach kabiny Skate dziewczyna z deskorolką Hansloren

 

#9 Kabiny prysznicowe z nadrukiem Flowers – inna odsłona motywu kwiatowego i taka dość... witrażowa. Tak właśnie wygląda – jak witraż na kabinie prysznicowej. Wzór jakby trochę zaczerpnięty z folkloru Portugalii lub Maroka. W tych kulturach ceramika i kafelki ścienne mają właśnie charakterystyczny motyw niebieskich kwiatów. Polecamy ten wzór tym, którzy chcą naprawdę wyjątkowo zaaranżować prysznic.

Kabiny prysznicowe z nadrukiem w kwiaty Flowers Radaway  Kabiny prysznicowe z nadrukiem w kwiaty Radaway  Kabiny prysznicowe Flowers Radaway

 

#10 Prysznic z nadrukiem Canva – trochę skrywa zawartość prysznica, a trochę pokazuje. Kresek jest tak dużo, że nieco mylą oczy osoby patrzącej. To zabieg celowy. Motyw Canva jest jak tapeta. Zdobi przestrzeń jednym wzorem, rozciągniętym na całość ścianki prysznica. Polecamy go na front dużego prysznica walk-in otwartego z dwóch stron. Zastosowano kolory czarny i biały, więc świetnie komponuje się z elementami prysznica tymi czarnymi i białymi. Z pierwszymi wygląda intrygująco, z drugimi nowocześnie.

Prysznic z nadrukiem w kratkę Canva Radaway  Prysznic z nadrukiem Canva Radaway  Prysznic z nadrukiem w kratę Radaway

 

Printy geometryczne:

#11 Nadruk na kabinie prysznicowej Electro Black – ciekawy, modernistyczny, inspirowany idealnością sześciokątów i kropek. Motyw ten pasuje do prostych łazienek black&white, w których nie ma wielu dekoracji, a nadruk na szkle prysznica ma być właśnie jedną z nich. Może budować luźne skojarzenia także z kosmosem i konstelacjami gwiazd. Prosty, a trochę magiczny.

Nadruk na kabinie prysznicowej Electro Black czarna grafika Radaway  Nadruk na kabinie prysznicowej Electro Black czarna grafika geometryczna Radaway  Nadruk na kabinie prysznicowej Electro Black Radaway

 

#12 Kabiny prysznicowe z nadrukiem Electro White – motyw, tak, jak jego brat powyżej, zainspirowany sześciokątami. Tutaj mamy po prostu inny kolor nadruku – biały. Równie ciekawy i inspirujący. Może nawet bardziej budzący skojarzenia z gwiazdozbiorami. To Ty zdecyduj, który lepiej pasuje do Twojej łazienki.

Kabiny prysznicowe z nadrukiem Electro White biała grafika Radaway  Kabiny prysznicowe z nadrukiem Electro White biała grafika geometryczna Radaway  Kabiny prysznicowe z nadrukiem Electro White Radaway

 

#13 Ściany prysznicowe z nadrukiem Electro Color – ponownie motyw, jak bracia powyżej, choć tym razem w kolorowej odsłonie. Mamy tutaj tęczowy przekrój barw – od żółtego, przez pomarańczowy, czerwony, po róż i purpurę. Kolorowa konstelacja, która ożywia przestrzeń. Idealna do artystycznych łazienek właścicieli o kolorowych duszach.

Ściany prysznicowe z nadrukiem Electro Color kolorowa grafika Radaway  Ściany prysznicowe z nadrukiem Electro Color kolorowa grafika geometryczna Radaway  Ściany prysznicowe z nadrukiem Electro Color Radaway

 

#14 Kabina z nadrukiem Art – motyw okręgów także zaliczymy do tych z zacięciem geometrycznym. Choć można interpretować go także jako planety – różnokolorowe, różnej wielkości, mające swoje indywidualne struktury. Kolory – mimo wszystko – są stonowane i nawiązują do natury. Print ten świetnie wygląda w białych łazienkach, gdzie biel uwydatnia barwy grafiki.

Kabina z nadrukiem Art kolorowe koła Radaway  Kabina z nadrukiem kolorowe koła Radaway  Kabina z nadrukiem Art kolorowe koła geometryczne Radaway

 

#15 Kabina prysznicowa z nadrukiem Geometric 1 – spotykają się tu linie skrzyżowane pod kątem prostym, ale naniesione pod skosem na szybę prysznica. Dzięki temu mamy wrażenie, że prysznic jest nieco większy, niż jest w rzeczywistości. Motyw świetny do średniej wielkości wnętrz łazienkowych. Czarny gęsty nadruk świetnie łączy się zarówno z czarnymi profilami, jaki złotymi profilami kabiny. Piękne złote kabiny obejrzysz tu: Złota kabina prysznicowa.

Kabina prysznicowa z nadrukiem Geometric 1 Radaway  Kabina prysznicowa z nadrukiem Geometric 1 ukośna kratka Radaway  Kabina prysznicowa z nadrukiem Geometric 1 kratka pod ukos Radaway

 

#16 Prysznic z nadrukiem Geometric 2 – do wzoru Lines 2 zostały dodane poziome linie, które pod kątem prostym przecinają się z tymi pierwotnymi. Idealna harmonia dla miłośników symetrii. Bardzo rekomendujemy ten wzór do prostych ścian w prysznicu – np. do betonu architektonicznego, tynku czy dużych jednolitych płytek. Więcej inspiracji na ściany pod prysznicem tu: Czym wyłożyć ściany w kabinie prysznicowej?

Prysznic z nadrukiem Geometric 2 Radaway  Prysznic z nadrukiem Geometric 2 gęsta kratka Radaway  Prysznic z nadrukiem Geometric 2 kratka Radaway

 

#17 Kabina prysznicowa z nadrukiem Laser White – dla tych, którzy lubią motyw przecinających się linii lub miłośników filmów z laserowymi pułapkami. Ten wzór to prosta, ale efektowna dekoracja. Jeżeli chcesz po prostu coś zmienić wraz z wymianą prysznica, to jest to motyw dla Ciebie. Nienachalnie, a ciekawie.

Kabina prysznicowa z nadrukiem Laser White Radaway  Kabina prysznicowa z nadrukiem Laser White białe linie Radaway  Kabina prysznicowa z nadrukiem Laser White geometryczne linie Radaway

 

#18 Szyba prysznicowa z nadrukiem Laser Black – brat motywu Laser White, ale w czarnej odsłonie. Tutaj czerń ewidentnie podkreśla prostotę i minimalizm. Takie podejście do geometrii sprawdza się w dużych wnętrzach modernistycznych, które mają dawać przestrzeń i swobodę. Nie ma tu miejsca na drobne wzorki. Duży nieregularny print kresek nie upycha łazienki w żadne ramy i nie definiuje jej w żadne przeważający sposób.

Szyba prysznicowa z nadrukiem Laser Black Radaway  Szyba prysznicowa z nadrukiem Laser Black czarne linie geometryczne Radaway  Szyba prysznicowa z nadrukiem Laser Black czarne linie Radaway

 

Jak widzisz opcji masz wiele. Pewnie najbardziej kusi Cię Twój własny pomysł i grafika przeniesiona ze zdjęcia. Rozumiemy to! Ba! Nawet mówimy – idź w to! To Twoja łazienka, Tobie ma być w niej dobrze, a temu właśnie służy personalizacja kabiny prysznicowej. Zgłoś się więc do nas, wybierzmy model kabiny, zdecydujmy, czy ma być to kabina prysznicowa na wymiar, czy któraś ze standardowej oferty, dopasujmy nadruk i spełnijmy Twoje marzenia. Ty i Hansloren. Razem. :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl